Новости Украины

Щоб не було обстрілів Україна повинна припиняти подачу води та світла в ОРДЛО, - Білецький - новини Еспресо TV | Україна Щоб не було обстрілів Україна повинна припиняти подачу води та світла в ОРДЛО, - Білецький - новини Еспресо TV | Україна Еспресо https://static.espreso.tv/im/icon.png Еспресо https://static.espreso.tv/uploads/article/2711093/images/im610x343-KPWW.jpg https://static.espreso.tv/uploads/article/2711093/images/im610x343-KPWW.jpg У тому, як протидіяти атакам по своїм військам і мирним мешканцям, Україна може повчитися в Ізраїлю Про це голова партії "Націон
Щоб не було обстрілів Україна повинна припиняти подачу води та світла
У тому, як протидіяти атакам по своїм військам і мирним мешканцям, Україна може повчитися в Ізраїлю

Про це голова партії 'Національний корпус', засновник і перший командир добровольчого полку 'Азов' Андрій Білецький заявив 24 січня 2020 року в ефірі Радіо НВ, передає Еспресо.TV.

'Поки що ми бачимо прекрасну річ. Росія, що і логічно в принципі для Росії в цьому плані, на будь-які прояви слабкості відповідає тим, що вона починає тиснути сильніше. Вона каже: 'Хочете прогинатися? Ну, прогинайтеся вже по повній'. Я не бачу ніяких підстав для того щоб оптимістично дивитися на ці речі. Ця стратегія, стратегія прогинання і т.д., вона, на превеликий жаль, чи на щастя, вона не працює, як мінімум. І треба шукати ініші стратегії', - зазначив політик.

На його думку, у протидії обстрілам з окупованих територій Україні варто залучити 'ізраїльські стратегії'.

'У нас за один день загинув один боєць і десять було поранено. Мало того, ще частина людина була поранена, власне кажучи, на ділянці розведення (у Золотому-4 - ред.). Скажіть: 'Все. Закінчилося розведення'. Нам же так казали. Пам'ятаєте, як всі фиркали, через губу цідили і казали: 'Тільки-но щось трапиться українська армія за дві години повернеться'? Не повертається. Не повертається на ділянки розведення', - звернув увагу Білецький.

Окрім повернення військ на попередні позиції у тих місцях, які визначено як 'ділянки розведення', за словами Білецького, потрібно 'закрити КПВВ на деякий час, припинити потоки товару, зупинити на 2-3 доби поставки електроенергії, води'.

'Вдарте їх економічно, матеріально. Зробіть так, щоб був внутріншній тиск населення по відношенню до 'влади'. Щоб вони мали внутрішні проблеми в цьому плані',- звернувся Білецький до керівництва України.

Саме в цьому, наголосив він, і полягає досвід Ізраїлю, котрий вже тривалий час протистоїть палестинцям.

'Подивіться, що робить Ізраїль. Обстріляли - вони відповіли ураженням 63 цілей в Секторі Газа. Шестидесяти трьох! Перекриті два КПВВ. Кажуть, найбільші два КПВВ в країні. Вони їх перекрили 'на невизначений термін'. Відкрили за тиждень. Мало того, вони ще й Сектору Газа - що вони не мають права з гуманітраної точки зору, це не є формально правильною ситуацію - перекривають усім рибальським суднам вихід в море. Вони перекривають їхню морську акваторію. З неї не завдають удари по Ізраїлю, але вони перекривають. Чому? А тому що в Секторі Газа величезна кількість рибалок і вони починають моментально тиснути. Це значна частина економіки. Вони починають тиснути на ХАМАС, на владу і т.д., тому що їм треба їсти. Давайте спробуємо ізраїльський сценарій. Я прихильник того, що навіть якщо ми йдемо до поступового 'замороження' конфлікту, то на удари, тим більше на підлі удари, треба відповідати рівнозначно. Або ти провокуєш людей до повторних і повторних порушень припинення вогню і стрілянини', - підсумував Білецький.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS