Новости Украины

Відомо, чи є в Україні китайський коронавірус - Здоровʼя 24 Відомо, чи є в Україні китайський коронавірус - Здоровʼя 24 24TV https://24tv.ua/images/logos/homescreen72.png 24TV https://24tv.ua/resources/photos/news/202001/1269946.jpg?1580047541000 https://24tv.ua/resources/photos/news/202001/1269946.jpg?1580047541000 Станом на 26 січня в Україні не зареєстрували жодного випадку коронавірусу. У світі китайський вірус став причиною смерті вже 56 о
Відомо, чи є в Україні китайський коронавірус - Здоровʼя 24

Станом на 26 січня в Україні не зареєстрували жодного випадку коронавірусу. У світі китайський вірус став причиною смерті вже 56 осіб.

Заступник міністра охорони здоров'я України Віктор Ляшко під час брифінгу наголосив, що міністерство готове і налаштоване в разі появи такого вірусу рано його виявити і надати всю необхідну медичну допомогу.

Важливо: Спалах смертельної пневмонії в Китаї: хвороба шириться світом

Раніше в Україні розслідували 3 випадки з підозрою на враження коронавірусом: 2 з них не підтвердилися, а 3 – вивчають епідеміологи.

Симптоми китайського коронавірусу:
  • Лихоманка;
  • Головний біль;
  • Кашель;
  • Ускладнене дихання;
  • Слабкість.

Зауважимо, що новий вид коронавірусу, який вперше зафіксували в Китаї, вийшов за межі країни. Він спалахнув у Таїланді, Японії, Гонконзі, Південній Кореї, Саудівській Аравії, Сінгапурі, В'єтнамі, Франції, Малайзії, Австралії, США та Канаді.

В аеропорту 'Бориспіль' з 26 січня почнеться температурний скринінг пасажирів на прямих авіарейсах з Китаю. У разі необхідності осіб із ознаками ГРВІ негайно звертатимуться до медиків.

Цікаво: Як живе український студент в епіцентрі спалаху коронавірусу та що робить посольство: ексклюзив

Який ризик інфікування коронавірусом?Ризик інфікування небезпечною недугою – середній. Поки що Всесвітня організація охорони здоров'я не оголошує надзвичайний стан та не рекомендує обмежувати транспортні сполучення та обіг товарів. В Україні немає прямого авіасполучення з містом-джерелом спалаху – Уханем.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS