Новости Украины

Зеленський мав в Омані складні таємні перемовини з російськими високопосадовцями, - професор Соловей - новини Еспресо TV | Україна Зеленський мав в Омані складні таємні перемовини з російськими високопосадовцями, - професор Соловей - новини Еспресо TV | Україна Еспресо https://static.espreso.tv/im/icon.png Еспресо https://static.espreso.tv/uploads/article/2708999/images/im610x343-W-Zelenskyj.jpg https://static.espreso.tv/uploads/article/2708999/images/im610x343-W-Zelenskyj.jpg Посилаючись на власні дані, відомий російський політолог Валерій Соловей підтвердив інформацію про те, що "відпочинок" президента
Зеленський мав в Омані складні таємні перемовини з російськими високоп
Посилаючись на власні дані, відомий російський політолог Валерій Соловей підтвердив інформацію про те, що 'відпочинок' президента України Володимира Зеленського в Омані насамперед було присвячено кільком зустрічам з російськими урядовцями

Про це він розповів в ефірі програми 'Студія Захід' з Антоном Борковським, яка 18 січня 2020 року вийшла в ефірі телевізійного каналу Еспресо.TV.

Як наголосив гість студії, йдеться саме про кремлівських чиновників, а не про уповноважених ними чи кимось іншим приватних осіб.

'Я не думаю, я знаю, що в Омані були зустрічі президента Зеленського з високопоставленими російськими чиновниками. Ці зустрічі були. Вони були', - повідомив Соловей.

За його словами, обговорювався 'комплекс питань', пов'язаний з необхідною Москві відмовою Києва від самостійної зовнішньої політики й усім тим, що вже раніше домовлялися щодо Донбасу.

'Інша справа, що реакція Зеленського російським представникам не сподобалася. Вони (джерела співрозмовника Еспресо.ТV - ред.) cказали, що він був чемним, але, загалом, не поступливим', - додав Соловей.

У зв'язку з цим, за словами політолога, найближчим часом Росія 'зробить дуже серйозні кроки для того щоб стимулювати президента Зеленського до повного й остаточного підписання всіх угод'.

На уточнююче запитання телеведучого про те, чи йдеться в даному випадку про внесення змін до української Конституції, Соловей відповів ствердно:

'Так'.

'Не лише за допомогою пряника - обіцянок преференцій, а й за допомогою батога теж буде (Росія - ред.) діяти. Я не знаю якого, але я б нічого не виключав', - зазначив аналітик.

'Все має початися і навіть закінчитися до 9 травня. 9 травня Володимир Володимирович хоче прийняти в Москві на Червоній площі парад Перемоги. Своєї перемоги. За участю європейських лідерів', - підсумував Соловей.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS