Новости Украины

«Золотий хрін» за найгірший секс у літературі отримав Василь Слапчук «Золотий хрін» за найгірший секс у літературі отримав Василь Слапчук Главком https://glavcom.ua/theme/img/icons/favicon.ico Главком https://glavcom.ua/img/article/6537/4_main.png https://glavcom.ua/img/article/6537/4_main.png Минулоріч премію «Золотий хрін» отримала письменниця Люко Дашвар Став відомий переможець премії «Золотий хрін-2019» за найгірший
«Золотий хрін» за найгірший секс у літературі отримав Василь Слапчук

Минулоріч премію «Золотий хрін» отримала письменниця Люко Дашвар

Став відомий переможець премії «Золотий хрін-2019» за найгірший опис сексу в українській літературі. Ним став Василь Слапчук «за німфоманку з вагіною на замку» із книги «Роман & Роман».

Про це йдеться на сторінці премії у Facebook.

«Тільки, якщо дотримуватися ієрархії, то читати треба у зворотному порядку. Більше того, Мірі вдалося зробити так, що її розкішниця виступала на передній план і заступала собою всі ці предмети. Можливо, медитувати на жіночий статевий орган не таке вже й марне заняття, якщо не користь, то бодай якесь задоволення воно мало б приносити. Але писати прозу, коли у тебе перед очима завис курсор вологої щілини, реально неможливо», — йшлося у книзі.

Минулоріч премію «Золотий хрін» отримала письменниця Люко Дашвар.

Премія «Золотий хрін» — це відзнака за найгірший опис («недоречний, брутальний, позбавлений смаку») сексуальної сцени в художніх текстах сучасної літератури, зазначають організатори. Її вручили вже втретє. У конкурсі беруть участь опубліковані впродовж року текст у будь-якому жанрі.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS