Новости Украины

В Одесі не зміг приземлитися літак з Шарм-ель-Шейху В Одесі не зміг приземлитися літак з Шарм-ель-Шейху Gazeta.ua https://static.gazeta.ua/images/favicon.ico Gazeta.ua https://static2.gazeta.ua/img2/cache/preview/947/947025_w_450.jpg?v=0 https://static2.gazeta.ua/img2/cache/preview/947/947025_w_450.jpg?v=0 В Одесі через густий туман не зміг здійснити посадку пасажирський літак рейсом із Шарм-ель-Шейха. "Погодні умови не дозволяють пр
В Одесі не зміг приземлитися літак з Шарм-ель-Шейху

В Одесі через густий туман не зміг здійснити посадку пасажирський літак рейсом із Шарм-ель-Шейха.

'Погодні умови не дозволяють приземлитися літаку української авіакомпанії Air Azur, який прямує з єгипетського Шарм-еш-Шейху', - повідомляє 'Думская'.

На сайті Flight radar 24 показано, що рейс UTN 4832 прямував до аеропорту Одеси, але змінив траєкторію. Пілот, щоб уникнути ризику, спрямував лайнер Boeing 737-800 в зону очікування.

Планувалося, що літак повинен піти на посадку о 22:02.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Одесі не змогли приземлитися три літаки

Зона очікування - повітряний простір, призначений для очікування повітряним судном своєї черги для заходження на посадку або підходу в район аеродрому.

В умовах туманності, при температурі повітря мінус 2 градуси за Цельсієм, видимість у зоні посадки становить не більше, ніж 200 метрів, вертикальна видимість - не більше, ніж 60 метрів.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация