Новости Украины

Принцу Гаррі і Меган Маркл нагадали про долю принцеси Діани Принцу Гаррі і Меган Маркл нагадали про долю принцеси Діани depo.ua https://www.depo.ua/favicon.ico depo.ua Про це розмірковав колумніст Daily Mail Роберт Хардман, передає Depo.ua із посиланням на росЗМІ. Він нагадав, що після розлучення

Про це розмірковав колумніст Daily Mail Роберт Хардман, передає Depo.ua із посиланням на росЗМІ.

Він нагадав, що після розлучення принцеса Діана втратила титул 'Її королівська високість' і повинна була називатися не інакше як 'Діана, принцеса Уельська'. Крім того, виключалися всі вимоги до дотримання королівських розпоряджень з етикету. Однак британські ЗМІ продовжували використовувати королівські титули при згадці принцеси Уельської і стежили за кожною дрібницею її візитів.

За словами Хардман, стався ще один інцидент, який запам'ятався королеві Єлизаветі II. Принцеса Діана брала участь у спонсорському заході, який затьмарив офіційний візит монарха та її чоловіка принца Філіпа в Таїланд.

'Їй заплатили 50 тисяч фунтів стерлінгів за презентацію її нової автобіографії у віденському торговому центрі в супроводі двох 'гвардійців', музикантів, що грають 'Боже, бережи королеву', і продавців, які торгують' королівською 'постільною білизною з фотографією герцогині', – написав журналіст про інший інцидент, який вразив королівську сім'ю своєю вульгарністю.

Нагадаємо, 8 січня Гаррі та Меган опублікували заяву, в якій йдеться про те, що вони планують зняти з себе обов’язки 'старших' членів королівської родини та працювати, щоб стати фінансово незалежними, 'продовжуючи при цьому повністю підтримувати Її Величність Королеву'.

Вони планують жити у Британії та в Північній Америці, продовжуючи 'надавати повноцінну підтримку' королеві Єлизаветі ІІ.

Водночас королева Великої Британії Єлизавета II засмутилася планами онука принца Гаррі та його дружини.

Згодом стало відомо, що принца Гаррі і Меган Маркл хочуть скоріше усунути від королівських справ.

У підсумку, британська королева підтримала рішення онука залишити королівський дім.

Також повідомлялося, що Меган Маркл та принц Гаррі в Канаді гостювали у маєтку російського олігарха.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация