Новости Украины

Безпечність та вигода оформлення кредиту під заставу золота в ломбарді Безпечність та вигода оформлення кредиту під заставу золота в ломбарді FromUA.news - Стиль http://fromua.news/favicon.ico FromUA.news - Стиль http://metall.net.ua/wp-content/uploads/2019/04/lom_zolota_prodat.jpg http://metall.net.ua/wp-content/uploads/2019/04/lom_zolota_prodat.jpg Ломбард – це не просто кредитна установа, а реальний фінансовий інструмент, який допоможе швидко і безпечно вирішити грошову
Безпечність та вигода оформлення кредиту під заставу золота в ломбарді

Ломбард – це не просто кредитна установа, а реальний фінансовий інструмент, який допоможе швидко і безпечно вирішити грошову проблему. Незважаючи на всі плюси співробітництва, багато потенційних позичальників вірять у неефективність формату. Помилкові міфи переконують в тому, що оформлення займу не буде вигідним. Насправді це не так. Адже саме ломбарди створюють основну конкуренцію банкам і офіційним мікрофінансовим організаціям. Виконання взятих зобов’язань і знання принципів роботи кредитної установи дозволить користуватись грошима кредитора з мінімальними втратами.

Плюси відкриття кредиту під заставу золота

Золоті прикраси завжди цінувались дуже високо. Дорогоцінний метал затребуваний, вироби мають компактні параметри, доволі поширені і тому найчастіше стають предметом застави в ломбарді. Доступний ліміт залежить від проби, ваги, загального стану, наявності дефектів. На відміну від традиційного алгоритму, оформити займ через кредитну установу можливо всього за 7–15 хвилин. Переваги:

  • швидкість проведення процедури;
  • низький фінансовий ризик (позичальник ризикує лише предметом застави);
  • доступність (вимоги до клієнта мінімальні);
  • зручна локація (компанії такого формату успішно функціонують навіть у маленьких містечках).

По відгуках, вигідна скупка золота організована мережею ломбардів «Перший». Під заставу приймають прикраси з цінних металів, техніку, електроніку та ін. Відділення відкриті у вигідних зонах обласних центрів і містечок, а продуманий графік дозволяє відвідати компанію у зручний для себе час: по дорозі на роботу чи повертаючись додому, під час обідньої перерви.

Ломбарди приймають в якості застави золоті прикраси в хорошому стані (сережки, персні, ланцюжки, браслети), а також лом. До останньої категорії відносять вироби з пошкодженнями, деформаціями, неробочими замками, розірваними ланками. Чим вища проба і вага, тим більша сума очікує позичальника.

Варто пам’ятати! Як правило, ломбарди приймають вироби з урахуванням показника ваги чистого металу, без вставок. Навіть якщо каміння буде належати до класу дорогоцінних його вартість не враховується.

Особливості процедури оформлення кредиту

На відміну від банків, ломбарди очікують виконання мінімальних умов. Потенційному позичальнику не потрібно готувати пакет документів, офіційно підтверджувати рівень доходів, мати хорошу кредитну історію. Крім цього, процес прийому документів, прийняття рішення про статус заявки може зайняти декілька днів. Це занадто великий термін, коли гроші необхідні терміново. Мікрофінансові організації більш лояльні, але вимагають дуже високу щоденну процентну ставку, що легко може загнати клієнта в боргову яму. А от для відкриття кредиту в ломбарді повнолітньому клієнту достатньо виконати лише 2 умови:

  • наявність паспорта, ідентифікаційного коду;
  • предмет застави, який має певну цінність (він і виступає гарантом своєчасного повернення боргу).

Після звернення професійний експерт оцінює річ і називає її ціну, яка і складе доступну суму кредиту. Компанії з лояльним рівнем клієнтської політики пропонують до 80% вартості нового виробу. Якщо в якості застави пропонують золоті прикраси, ключове значення мають такі параметри:

  • вага;
  • проба;
  • загальний стан.

Важливо! Приймаються вироби різної проби – 375, 500, 583, 585, 750, 958. Чим вищий показник, тим більша сума кредиту. Пошкоджені прикраси вважаються брухтом і оцінюються за окремою ставкою. Для оцінки найчастіше використовують ваги і візуальний аналіз, за необхідності застосовують спеціальне устаткування, особливі методи оцінки.

В разі несвоєчасного повернення тіла займу і процентів, нараховується пеня, а при її ігноруванні кредитор в певний період отримує право інкасувати майно, залишене під заставу, і продати його для покриття збитків. Тому при виникненні фінансових проблем необхідно не ігнорувати ситуацію, а шукати вихід – пролонгація договору, отримання права першочергового викупу з продажу та ін. У разі виконання взятих обов’язків, моніторингу коректної роботи адміністрації кредитної установи, вигоди процентної ставки отримати гроші в ломбарді вийде з мінімальною переплатою і без втрати майна.

Джерело: сайт lombard1.com.ua

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS