Новости Украины

Бойовика, який спокійно розгулював Києвом і стежив за нардепом, засудили до 9 років Бойовика, який спокійно розгулював Києвом і стежив за нардепом, засудили до 9 років 24TV https://24tv.ua/favicon-32x32.png 24TV https://24tv.ua/resources/photos/news/201912/1249176.jpg?1576369207000 https://24tv.ua/resources/photos/news/201912/1249176.jpg?1576369207000 На Луганщині до 9 років ув'язнення засудили українця, який воював на боці луганських бойовиків. Крім керівництва артилерійським ві
Бойовика, який спокійно розгулював Києвом і стежив за нардепом, засуди

На Луганщині до 9 років ув'язнення засудили українця, який воював на боці луганських бойовиків. Крім керівництва артилерійським відділом, засуджений відзначився і розвідувальною діяльністю на користь незаконних збройних формувань.

У судовому процесі було доведено, що чоловік у 2014 році вступив до структурного підрозділу терористів, а саме незаконного збройного формування 'КДБ ЛНР', повідомляє Генпрокуратура.

Важливо! ГПУ поскаржилась до міжнародного суду на страти Росією українських військових

У складі формування чоловік керував діями артилерійського відділення, що сприяло агресії Росії проти України на Донбасі.

Крім того, у період 2016-2017 років засуджений здійснював розвідувальну діяльність у Києві та Харкові. За вказівкою керівництва луганських бойовиків він збирав інформацію в українських містах.

Зокрема, об'єктом його стеження був один з народних депутатів України. Біля Верховної Ради чоловік збирав інформацію про місця його перебування та спосіб пересування.

Всю інформацію він передавав учасникам терористичної організації з метою її використання у здійсненні злочинної діяльності проти органів державної влади України. Зокрема, для вчинення терористичних актів.

Крім того, у бойовика виявили гараж з цілим арсеналом зброї у Харкові. Там він тримав нарізну вогнепальну зброю, більше ста бойових припасів, п’ять саморобних вибухових пристроїв та вибухові речовини.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация