Новости Украины

Підозрюваний у вбивстві Шеремета пояснив, чому на камері спостереження - не він Підозрюваний у вбивстві Шеремета пояснив, чому на камері спостереження - не він Gazeta.ua https://static.gazeta.ua/images/favicon.ico Gazeta.ua https://static2.gazeta.ua/img2/cache/preview/943/943111_w_450.jpg?v=0 https://static2.gazeta.ua/img2/cache/preview/943/943111_w_450.jpg?v=0 Ветеран АТО і музикант Андрій Антоненко вказав на відмінності між ним та чоловіком, зафіксованим камерою в день вбивства журналіст
Підозрюваний у вбивстві Шеремета пояснив, чому на камері спостереження

Ветеран АТО і музикант Андрій Антоненко вказав на відмінності між ним та чоловіком, зафіксованим камерою в день вбивства журналіста Павла Шеремета.

'Я з 13-го року ношу бороду цільну, вона або довше, або коротша, але вона суцільна. Людина з відео носить борідку форми 'еспаньолка', з виголеними повністю щоками', - заявив Антоненко Громадському.

Він також зазначив, що має кілька особливостей, які відрізняють його від інших.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вбивство Шеремета: міністр закликала надати переконливі докази

'У мене плечі трохи похилі, подовжена шия, що зовсім не сходиться з людиною, яка показана там. У мене зламані вуха, бо я займаюся боротьбою. Там людина з ціленькими вушками. І ще один момент, характерна риса – мої руки, вони покриті татуюваннями. Якщо подивитися на людину на відео, то там цього немає...', - розповів Антоненко.

Шеремет загинув у центрі Києва вранці 20 липня 2016 року внаслідок вибуху автомобіля.

12 грудня у Національній поліції заявили, що у причетності до вбивства Шеремета підозрюють п'ятьох осіб: музиканта Андрія Антоненка, Юлію Кузьменко (псевдонім 'Лиса'), Яну Дугарь та подружжя Інни ('Пума') і Владислава ('Буча') Грищенків.

За версією слідства саме Антоненко разом з Кузьменко нібито заклали вибухівку під автомобіль Шеремета.

Правоохоронці стверджують, що метою вбивства журналіста була дестабілізація суспільно-політичної ситуації в Україні.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS