Новости Украины

У ЄС підтвердили продовження санкцій проти Росії ще на шість місяців У ЄС підтвердили продовження санкцій проти Росії ще на шість місяців Главком https://glavcom.ua/theme/img/icons/favicon.ico Главком https://glavcom.ua/img/article/6464/82_main.png?1576211357 https://glavcom.ua/img/article/6464/82_main.png?1576211357 Обмежувальні заходи застосовуються до 170 осіб і 44 суб'єктів РФ Євросоюз вирішив ще на пів року продовжити санкції проти Рос
У ЄС підтвердили продовження санкцій проти Росії ще на шість місяців

Обмежувальні заходи застосовуються до 170 осіб і 44 суб'єктів РФ

Євросоюз вирішив ще на пів року продовжити санкції проти Росії, запроваджен за порушення суверенітету і територіальної цілісності України.

Відповідне рішення ухвалила Європейський Рада 12 грудня.

«Європейська Рада поширила обмежувальні заходи на дії, що підривають або загрожують територіальній цілісності, суверенітету та незалежності України ще на шість місяців», - йдеться у повідомленні.

Обмежувальні заходи полягають у замороження активів та обмежень на поїздки. Наразі вони застосовуються до 170 осіб і 44 суб'єктів.

«Ми мали дискусію щодо Росії та України. Ми були проінформовані про результати «нормандського саміту, який відбувся минулого понеділка у Парижі. Емануель Макрон і Ангела Меркель оновили для нас інформацію щодо ситуації. Ми продовжили санкції на наступні шість місяців, виходячи з того, що імплементація Мінських угод залишається важливою. Ми будемо продовжувати за цим спостерігати» - сказав в ніч на п’ятницю президент Європейської Ради Шарль Мішель,

Декілька годин тому Agence France-Presse повідомило з посиланням на джерела, що ЄС продовжив санкції проти Росії.

Традиційно кожні пів року канцлер Німеччини Ангела Меркель і президент Франції Еммануель Макрон доповідають лідерам ЄС про перебіг виконання Мінських угод, з якими пов'язані економічні санкції проти Росії.

Востаннє ЄС продовжував економічні санкції проти Росії влітку до 31 січня 2020 року.

 

 

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS