Новости Украины

Анджеліна Джолі зустрілася з хлопцем, який зробив тату з її обличчям: фото - Lifestyle 24 Анджеліна Джолі зустрілася з хлопцем, який зробив тату з її обличчям: фото - Lifestyle 24 24TV https://24tv.ua/favicon-32x32.png 24TV https://24tv.ua/resources/photos/news/201912/1247048.jpg?1576046130000 https://24tv.ua/resources/photos/news/201912/1247048.jpg?1576046130000 Голлівудська акторка Анджеліна Джолі у суботу, 7 грудня. відвідала у Лондоні мюзикл, який називається "Дорогий Еван Хенсен", де по
Анджеліна Джолі зустрілася з хлопцем, який зробив тату з її обличчям:

Голлівудська акторка Анджеліна Джолі у суботу, 7 грудня. відвідала у Лондоні мюзикл, який називається 'Дорогий Еван Хенсен', де познайомилася з одним з акторів.

Так, після вистави голлівудська акторка прийшла на бекстейдж, щоб зустрітися і поспілкуватися з молодими акторами. Серед них – Алекс Томас-Сміт, який є шанувальником Джолі.

Читайте також: 'Бред перевернув життя з ніг на голову': Анджеліна Джолі не може пробачити ексчоловіка

На своїй сторінці в інстаграмі Алекс опублікував спільні знімки з Анджеліною. Прихильник акторки показав їй своє татуювання, яке він зробив на її честь. Тату сподобалося зірці і вона під ним поставила підпис.

'Сьогодні в моєму житті з'явилася прекрасна Анджеліна Джолі. Вона прийшла на 'Дорогого Евана Хенсена'. Я показав їй своє татуювання, і воно їй сподобалася. Вона підписала його, поцілувала мене в щоку і сказала, що повернеться, щоб подивитися на моє виконання ролі Евана. Я ніколи не забуду цього', – поділився своїми емоціями Томас-Сміт.


Анджеліна Джолі зустрілася з хлопцем, який зробив тату з її обличчям / Instagram / @alexthomassmith


Анджеліна Джолі і Алекс Томас-Сміт / Instagram / @alexthomassmith


Анджеліна Джолі і Алекс Томас-Сміт / Instagram / @alexthomassmith


Тату Алекса Томас-Сміта / Instagram / @alexthomassmith

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS