Новости Украины

Трамп застеріг Росію від втручання у вибори президента США та закликав 'врегулювати конфлікт з Україною' - новини Еспресо TV | Україна Трамп застеріг Росію від втручання у вибори президента США та закликав 'врегулювати конфлікт з Україною' - новини Еспресо TV | Україна Еспресо https://static.espreso.tv/im/icon.png Еспресо https://static.espreso.tv/uploads/article/2698963/images/_default_soc_sharing.jpg https://static.espreso.tv/uploads/article/2698963/images/_default_soc_sharing.jpg Президент США Дональд Трамп закликав Росію "врегулювати конфлікт з Україною" та застеріг голову МЗС РФ Сергія Лаврова від будь-яки
Трамп застеріг Росію від втручання у вибори президента США та закликав
Президент США Дональд Трамп закликав Росію 'врегулювати конфлікт з Україною' та застеріг голову МЗС РФ Сергія Лаврова від будь-яких спроб втручання у вибори у США

Про це йдеться в повідомленні Білого дому про зустріч Трампа з Лавровим у Вашингтоні, передає 'Радіо Свобода'.

Крім того, Трамп наголосив на підтримці 'ефективного глобального контролю над озброєннями', який включав би як Росію, так і Китай.

Також Трамп попросив Росію про підтримку щодо запобігання розробці Іраном ядерної зброї та забезпечення ядерного роззброєння КНДР.

Візит Лаврова відбувся 10 грудня - наступного дня після чотиристоронніх переговорів між Росією, Францією, Німеччиною та Україною для врегулювання війни на Донбасі.

З Лавровим також зустрівся держсекретар США Майк Помпео. Співрозмовники обговорили денуклеаризацію Північної Кореї, зміну керівництва у Венесуелі, Україну, а також втручання Росії у вибори у США в 2016 році та майбутнє договорів щодо ядерної зброї.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация