Новости Украины

У лікарні помер український волонтер, якого жорстоко побили на Донеччині У лікарні помер український волонтер, якого жорстоко побили на Донеччині 5 канал https://www.5.ua/img/icons/icon-channel-5.png 5 канал https://www.5.ua/media/pictures/1140x641/174982.jpg https://www.5.ua/media/pictures/1140x641/174982.jpg Брат загиблого розповів, що не вірить у версію поліції про випадковий напад і вважає, що на Артема напали через його проукраїнську
У лікарні помер український волонтер, якого жорстоко побили на Донеччи
Брат загиблого розповів, що не вірить у версію поліції про випадковий напад і вважає, що на Артема напали через його проукраїнську позицію

Так і не вийшовши з коми після побиття, в лікарні помер активіст і волонтер із Бахмута Артем Мірошниченко, якого побили двоє підлітків увечері 29 листопада.

Про це повідомив його брат Сергій Мирошниченко.

Як пише правозахисниця Тетяна Печончик, Артема не пограбували під час нападу, а поліція встановила, що нападників було двоє.

'Одному 16 років, раніше не судимий, а другому 17 років, судимий за пограбування в минулому році. За даними поліції, 16-річний 'безпричинно' напав на Артема, побив і кинув головою об плиту. Інший просто спостерігав. Обоє нападників були п’яні. Згодом суд відправив одного з них під домашній арешт. На суді хлопець пояснив, що побив Мірошниченка, бо займався боксом і єдиноборствами і хотів 'перевірити свої навички боротьби', – пише правозахисниця.

Брат загиблого розповів, що не вірить у версію поліції про випадковий напад і вважає, що на Артема напали через його проукраїнську позицію.

Артема Мірошниченка побили 29 листопада у прифронтовому місті Бахмут на Донеччині. Після побиття, в результаті якого він дістав тяжкі ушкодження, і складної операції Артем тиждень перебував у комі.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS