Новости Украины

З місця події: під Радою правозахисники вимагали ухвалити «закон останньої надії» для ув’язнених. ВІДЕО З місця події: під Радою правозахисники вимагали ухвалити «закон останньої надії» для ув’язнених. ВІДЕО Магнолія-ТВ http://magnolia-tv.com/sites/default/files/favicon.ico Магнолія-ТВ http://magnolia-tv.com/sites/default/files/news/2019-12/%D0%9C%D1%96%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B3.jpg http://magnolia-tv.com/sites/default/files/news/2019-12/%D0%9C%D1%96%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B3.jpg Десятки людей в Україні відбувають різні покарання у в’язницях, в тому числі і довічно та без права на справедливий судовий перегл
З місця події: під Радою правозахисники вимагали ухвалити «закон остан

Десятки людей в Україні відбувають різні покарання у в’язницях, в тому числі і довічно та без права на справедливий судовий перегляд. У цьому переконані правозахисники, про що дізналася «Магнолія –ТВ» з місця події.

У вівторок вони зібралися під стінами Верховної Ради та вимагалися прийняття закону, в якому був би прописаний механізм перегляду вироків.

Як розповів «Магнолія-ТВ» правозахисник і колишній ув’язнений Андрій Діденко, в Україні люди відбувають покарання, в тому числі довічний термін за сумнівними судовими рішеннями. А деякі засуджені так іне дочекалися перегляду своїх справ.

За його словами, після того, як Верховний суд був позбавлений права на перегляд кримінальних вироків в порядку виключного провадження нового інструменту не було зроблено.

Тому правозахисники вирішили звернутися до президента та спікера парламенту з відкритим зверненням ухвалити у другому читанні законопроект 0881, це колишній 2033 а, який в народі назвали «закон останньої надії», який дає фактичне сподівання тим людям, які відбувають довічне покарання на перегляд своєї справи справедливим судом.

Більше подробиць дивіться у вечірньому випуску новин телеканалу «ЧП.INFO» 0 19.00.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS