Новости Украины

Apple може випустити одразу пять нових iPhone у наступному році - Техно 24 Apple може випустити одразу пять нових iPhone у наступному році - Техно 24 24TV https://24tv.ua/favicon-32x32.png 24TV https://24tv.ua/resources/photos/news/201912/1243171.jpg?1575383981000 https://24tv.ua/resources/photos/news/201912/1243171.jpg?1575383981000 Задовго до чергової презентації Apple в мережу вже неодноразово витікали неофіційні відомості про ключові особливості "яблучних" н
Apple може випустити одразу пять нових iPhone у наступному році - Техн

Задовго до чергової презентації Apple в мережу вже неодноразово витікали неофіційні відомості про ключові особливості 'яблучних' новинок. Але, як виявилося, відомо аналітикам було не все.

За даними мережевих інформаторів, в 2020 році компанія представить більше смартфонів, ніж від неї очікували, а відмінності між ними будуть не лише візуальними, зазначає WCCFTech.

Не пропустіть: Apple оголосила найкращі додатки та ігри 2019 року

За даними інсайдерів, у 2020 році смартфони оновленої лінійки Apple будуть мати відчутні відмінності всередині однієї лінійки. 5,4-дюймова і 6,7-дюймова версії будуть доступні в єдиній модифікації, а третю модель з діагоналлю екрана 6,1 дюйма вендор представить у двох версіях.

Якими будуть відмінності

Очікується, що відмінністю між новинками з модемом Snapdragon X55 стане спектр частот 5G. 'Звичайні' iPhone отримають можливість роботи тільки в діапазоні до 6 ГГц, а старші і дорожчі апарати додатково обладнають антенами міліметрового діапазону.

Згідно з попередніми даними, всі чотири пристрої будуть комплектуватися OLED-дисплеями. 'Бюджетному' iPhone SE2, реліз якого очікується навесні наступного року, приписують LCD-екран діагоналлю 4,7 дюйма і сканер відбитків пальців Touch ID на фронтальній панелі. Ще однією відмінністю нових iPhone від попередників стане просунута потрійна камера з підтримкою технології 3D-сканування.

Детальні технічні характеристики і ціна новинок наразі невідомі.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS