Новости Украины

Пленарне засідання Верховної Ради – трансляція Пленарне засідання Верховної Ради – трансляція 5 канал https://www.5.ua/img/icons/icon-channel-5.png 5 канал https://www.5.ua/media/pictures/1140x641/171088.jpg https://www.5.ua/media/pictures/1140x641/171088.jpg Вечірнє засідання Зміни до закону про Державне бюро розслідувань розглядатимуть народні депутати в другому читанні. Правки дозво
Пленарне засідання Верховної Ради – трансляція
Вечірнє засідання

Зміни до закону про Державне бюро розслідувань розглядатимуть народні депутати в другому читанні. Правки дозволять розблокувати розслідування справ Майдану, якими тепер має опікуватись, зокрема, і ДБР. Порядок денний пленарного засідання опубліковано на сайті парламенту.

З 20 листопада Генпрокуратура втратила функцію слідства. Утім, щоби новий підрозділ у бюро розпочав роботу, не вистачає законодавчого підґрунтя, за яке сьогодні й мають проголосувати нардепи. Якщо правки затвердять, то слідчі з ГПУ, які опікувались справами Майдану, зможуть автоматично перейти до ДБР.

Тимчасового чільника новоствореного підрозділу напередодні вже затвердили. Ним став слідчий із Луганської області Павло Нікульніков. До кінця 2018 року він очолював слідчий відділ поліції у Станично-Луганському районі.

Нагадаємо, 21 листопада адвокат у справах Майдану Євгенія Закревська оголосила голодування. Заявила, що не припинятиме його, допоки Верховна Рада не проголосує за поправки для закону про ДБР.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS