Новости Украины

Тесть Зеленського працює помічником депутата від 'Слуги народу' Тесть Зеленського працює помічником депутата від 'Слуги народу' 24TV https://24tv.ua/images/logos/homescreen72.png 24TV https://24tv.ua/resources/photos/news/201912/1243240.jpg?1575385095000 https://24tv.ua/resources/photos/news/201912/1243240.jpg?1575385095000 Батько Олени Зеленської, тесть Президента України Володимира Зеленського Володимир Кияшко працює помічником голови екологічного к
Тесть Зеленського працює помічником депутата від 'Слуги народу�

Батько Олени Зеленської, тесть Президента України Володимира Зеленського Володимир Кияшко працює помічником голови екологічного комітету Ради Олега Бондаренка. Як розповів сам нардеп, батько першої леді опікується питаннями переробки промислових відходів у дорожнє покриття.

Володимир Кияшко – не професійний еколог, але він спеціалізується на темі промислових відходів, розповів Бондаренко у коментарі руху 'Чесно'.

Для мене Володимир Кияшко – це не батько першої леді, а передовсім фахівець із питань промислової екології та забруднення довкілля, і саме цим він у мене займається як помічник. Він допомагає мені в місті Кривий Ріг, фактично, є моїм представником,
– пояснив парламентар.

За його словами, з тестем президента він познайомився після парламентських виборів і входження до Верховної Ради.

Володимир Кияшко тоді начебто підійшов до нардепа разом з іншими помічниками та запропонував свою допомогу як помічника-консультанта.

'Я поспілкувався з ним і погодився співпрацювати. Він працює над важливою темою – позбавлення України промислових відходів, які утворюються внаслідок видобування руди в шахтах, а також шламових відвалів на 'Криворіжсталі', 'Запоріжсталі' та інших промислових підприємствах. Їх там мільйони тонн, і з цим щось потрібно робити', – розповів Олег Бондаренко.

Резюмуючи, він пояснив, що Володимир Кияшко працює над технологією переробки промислових відходів у дорожнє покриття. Мовляв, його напрацювання будуть подані у вигляді методики для подальшого використання, зокрема і 'Укравтодором'.

Що відомо про депутата Олега Бондаренка?

Олег Бондаренко – український юрист та політик, експерт з питань екології. Голова правління громадської організації 'Всеукраїнська організація 'Зелений Фонд. Подолання гуманітарних та екологічних катастроф'.

У липні 2019 року був обраним народним депутатом України за списком партії 'Слуга народу'.
Через місяць очолив парламентський комітет з питань екологічної політики.

 
Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS