Новости Украины

СБУ оголосила в розшук ключового свідка щодо збитого боїнга, якого Україна віддала РФ СБУ оголосила в розшук ключового свідка щодо збитого боїнга, якого Україна віддала РФ Магнолія-ТВ http://magnolia-tv.com/sites/default/files/favicon.ico Магнолія-ТВ http://magnolia-tv.com/sites/default/files/news/2019-12/%D0%A6%D0%B5%D0%BC%D0%B0%D1%85.jpg http://magnolia-tv.com/sites/default/files/news/2019-12/%D0%A6%D0%B5%D0%BC%D0%B0%D1%85.jpg Підозрюваного у справі про аварію "Боїнга" "Малайзійських авіаліній", рейс МН17, Володимира Цемаха оголосила в розшук Служба безпе
СБУ оголосила в розшук ключового свідка щодо збитого боїнга, якого Укр

Підозрюваного у справі про аварію 'Боїнга' 'Малайзійських авіаліній', рейс МН17, Володимира Цемаха оголосила в розшук Служба безпеки України.

Раніше утримуваного під вартою в Україні, але потім випущеного з-під арешту Цемаха в голландській прокуратурі вважають підозрюваним у справі про знищення 'Боїнга' рейсу MH17 у небі над Донбасом улітку 2014 року, який володіє важливою інформацією.

Українська сторона передала Цемаха Росії 7 вересня у рамках взаємного звільнення утримуваних осіб, після чого він повернувся на непідконтрольну Україні територію Донбасу. Тоді президент Володимир Зеленський заявив, що нідерландські слідчі допитали Цемаха в Україні перед обміном.

Водночас у прокуратурі наголосили, що зазначені події не вплинуть на початок кримінального процесу щодо МН17, запланованого на 9 березня 2020 року у приміщенні суду Justitieel Complex Schiphol.

Цемаха оголошено в розшук як особу, яка переховується від органів досудового слідства. Дата його зникнення - 23 вересня, місце зникнення не вказується. Йому інкримінують злочини, передбачені ч. 3 ст. 258 (терористичний акт), ч. 1 ст. 258-3 (створення терористичної групи або терористичної організації) Кримінального кодексу.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация