Новости Украины

Мільярдера Жеваго, якого нема в Україні, суд заочно заарештував Мільярдера Жеваго, якого нема в Україні, суд заочно заарештував Магнолія-ТВ http://magnolia-tv.com/sites/default/files/favicon.ico Магнолія-ТВ http://magnolia-tv.com/sites/default/files/news/2019-12/%D0%96%D0%B5%D0%B2%D0%B0%D0%B3%D0%BE.jpg http://magnolia-tv.com/sites/default/files/news/2019-12/%D0%96%D0%B5%D0%B2%D0%B0%D0%B3%D0%BE.jpg Суд обрав запобіжний захід і дозволив заарештувати колишнього депутата Верховної Ради, співвласника компанії Ferrexpo Костянтина Ж
Мільярдера Жеваго, якого нема в Україні, суд заочно заарештував

Суд обрав запобіжний захід і дозволив заарештувати колишнього депутата Верховної Ради, співвласника компанії Ferrexpo Костянтина Жеваго, який є бенефіціарним власником банку 'Фінанси та кредит', за підозрою в причетності до розтрати 2,5 млрд гривень банку.

За повідомленням пресслужби Генеральної прокуратури, підозрюваному інкримінують розтрату майна одного з банків України і відмивання доходів, одержаних злочинним шляхом в особливо великих розмірах за ч. 3 ст. 27, ч. 5 ст. 191, ч. 3 ст. 209 КК України.

А так, як за неофіційною інформацією, Жеваго нема в Україні і він переховується в одній із країн Європи та не являється в орган попереднього розслідування, його оголосили у міжнародний розшук. Слідчим суддею надано дозвіл на його затримання.

Зазначається, що вказана постанова суду є підставою для затримання підозрюваного за межами України і видачі такої особи компетентним органам нашої держави.

Раніше ДБР заочно повідомило про підозру Жеваго в причетності до розтрати 2,5 млрд гривень банку.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS