Новости Украины

ДТП на Полтавщині: фура злетіла з дороги і «склалась» як гармошка. ФОТО ДТП на Полтавщині: фура злетіла з дороги і «склалась» як гармошка. ФОТО Магнолія-ТВ http://magnolia-tv.com/sites/default/files/favicon.ico Магнолія-ТВ http://magnolia-tv.com/sites/default/files/news/2019-12/%D0%94%D0%A2%D0%9F%20%D0%9A%D1%80%D0%B5%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%87%D1%83%D0%BA.jpg http://magnolia-tv.com/sites/default/files/news/2019-12/%D0%94%D0%A2%D0%9F%20%D0%9A%D1%80%D0%B5%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%87%D1%83%D0%BA.jpg Зима і перший сніг вносять свої корективи на дорогах. Під Кременчуком, що на Полтавщині фура не розминулася із маршруткою і злетіл
ДТП на Полтавщині: фура злетіла з дороги і «склалась» як гармошка. ФОТ

Зима і перший сніг вносять свої корективи на дорогах. Під Кременчуком, що на Полтавщині фура не розминулася із маршруткою і злетіла з траси.

Світлини ДТП опублікували в соцмережах.

За попередньою інформацією, водій маршрутки, ймовірно, створив аварійну ситуацію, тож кермувальник фури, аби уникнути зіткнення, зїхав вбік та потрапив у кювет. Як наслідок - фура 'склалась ' на узбіччі, як гармошка.

Втім водій маршрутки чекати на поліцейських не став і втік. Як повідомили в поліції, на місці ДТП працювала група швидкого реагування. Винуватцем події вважають водія маршрутного таксі. Зараз його шукають поліцейські. Порушнику загрожує штраф.

На щастя, внаслідок ДТП ніхто не постраждав.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS