Новости Украины

На Запоріжжі суд заґратував затриманих учасників вкрай небезпечної банди На Запоріжжі суд заґратував затриманих учасників вкрай небезпечної банди Магнолія-ТВ http://magnolia-tv.com/sites/default/files/favicon.ico Магнолія-ТВ http://magnolia-tv.com/sites/default/files/news/2019-12/-02122019_zapor_NET_LOGO_2.jpg http://magnolia-tv.com/sites/default/files/news/2019-12/-02122019_zapor_NET_LOGO_2.jpg Суд обрав запобіжні заходи учасникам банди, котрих поліцейські затримали за скоєння серії тяжких злочинів на території Запорізької
На Запоріжжі суд заґратував затриманих учасників вкрай небезпечної бан

Суд обрав запобіжні заходи учасникам банди, котрих поліцейські затримали за скоєння серії тяжких злочинів на території Запорізької області.

Зокрема – розбійні напади, пограбування, крадіжки, в тому числі з авто, квартир та особистого майна громадян, викрадення осіб з подальшим вимаганням грошей.

Під час розгляду клопотань про обрання запобіжного заходу представники захисту та підтримки одного з організаторів банди намагалися затягнути процес. Такі дії були спрямовані на затягуванням процесу з метою звільнення підозрюваного через 72 години після затримання. Судове засідання тривало майже 8 годин і супроводжувалося тиском як на суд, так і на присутніх журналістів і співробітників поліції.

За рішенням Орджонікідзевського районного суду організатора та ще 4-х учасників небезпечної банди було відправлено під арешт строком на 60 діб без права внесення застави.

Нагадуємо, що 30 листопада на Запоріжжі поліцейські затримали банду за серію тяжких злочинів.

До складу ОЗГ входило понад 20 осіб. «Спеціалізувалися» вони на скоєнні розбійних нападів, грабунків, викраденні людей, крадіжках із авто та квартир. Правоохоронці зібрали докази їх причетності до скоєння 20 тяжких злочинів на території області.

За матеріалами ВК ГУНП у Запорізькій області

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация