Новости Украины

Гончаренко: Зеленський стверджує, що ціна на газ знизилася, насправді ж зросла майже на 30% Гончаренко: Зеленський стверджує, що ціна на газ знизилася, насправді ж зросла майже на 30% 5 канал https://www.5.ua/img/icons/icon-channel-5.png 5 канал https://www.5.ua/media/pictures/1140x641/174735.jpg https://www.5.ua/media/pictures/1140x641/174735.jpg Депутат від 'Європейської солідарності' Олексій Гончаренко записав відео з пробіжки у відповідь на відео Зеленського н
Гончаренко: Зеленський стверджує, що ціна на газ знизилася, насправді

 

Депутат від 'Європейської солідарності' Олексій Гончаренко записав відео з пробіжки у відповідь на відео Зеленського на біговій доріжці. Відповідне звернення нардеп опублікував на своїй сторінці у Facebook.

Депутат на відео пробігає поблизу будинку Зеленського і кличе його побігати в парку.

'Бігова доріжка – ідеальний символ твого правління. Багато розмов, багато рухів, але стоїмо на місці', – розкритикував президента депутат від 'ЄС'.

У своєму зверненні до народу Зеленський перерахував перемоги і досягнення своєї команди.

'Я провів такий собі детектор брехні для заяв Зеленського. Давайте по пунктах', – каже Олексій Гончаренко.

https://www.facebook.com/alexeygoncharenko/videos/2728303973875489/

Про газ

За його словами, пробіжки замало щоб розібрати усе детально. Першим прокоментував питання тарифів на газ.

'Газ. За словами президента, ціна на газ знизилися на 7%. Але чи то Зе не розповідають правду, чи то він не розуміє всю ситуацію.
У жовтні ціна була 6 гривень за кубометр, у листопаді 'уряд технократів' підвищив її практично на 15%, зараз зростання становить майже 30%.
Дивна математика виходить: за фактом стрімке зростання тарифів, але президент наполегливо продовжує говорити про зворотне', – заявляє Гончаренко.

Про житло для переселенців

Також депутат розповідає про житло для переселенців. Нібито за півроку президентства Зеленського куплено 950 квартир для переселенців.

'Мабуть, не розуміє масштаби країни, у якій живе і керує. У нас мільйони переселенців стикаються з житловими проблемами. І допомогу в цьому питанні потрібно виводити на новий рівень, а не брати до уваги ці 'сльози', – обурюється нардеп.

Про перепис насалення

Також Гончаренко розкритикував ідею Дубілета, як зекономити на переписі населення. Нагадаємо, що Дубілет запропонував порахувати українців за сім-картами.

'Володя, ми ж не говоримо про стадо. Стадо рахують по головам. Безсловесне стадо, рогате, але не людей. Нам важливо знати, стать, вік, сім'я, соціальне положення, мова. І взагалі мільйон питань, які у нас є до людей. Тобі це все не потрібно. Ти ставишся до людей, як до стада. Тому і думаєш, що їх можна і порахувати як стадо', – різко висловився депутат.

'Нормандська четвірка'

За словами Гончаренка, щодо 'нормандської четвірки' то ніяких капітуляцій Україна не готова приймати.

У своєму відеозверненні, яке записав на біговій доріжці, Зеленський розповів очікування від зустрічі в 'нормандському форматі' в Парижі 9 грудня.

 

 

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS