Новости Украины

У Росії оголосили в розшук українського екснардепа У Росії оголосили в розшук українського екснардепа Слово і Діло https://www.slovoidilo.ua/favicon.ico Слово і Діло https://media.slovoidilo.ua/media/scimage/101/100229-uk.png https://media.slovoidilo.ua/media/scimage/101/100229-uk.png Слідчий комітет Росії висунув заочне звинувачення в нападі на посольство Росії в Києві у березні 2016 року колишньому депутатові
У Росії оголосили в розшук українського екснардепа
Слідчий комітет Росії висунув заочне звинувачення в нападі на посольство Росії в Києві у березні 2016 року колишньому депутатові ВР Ігорю Мосійчуку і оголосив його в розшук.

Слідчий комітет Росії висунув заочне звинувачення в нападі на посольство Росії в Києві у березні 2016 року колишньому депутатові ВР Ігорю Мосійчуку і оголосив його в розшук.

Про це у вівторок, 3 грудня, повідомляється на сайті відомства.

«Отримано незаперечні докази участі в нападі на посольство колишнього депутата Верховної ради України Ігоря Мосійчука. Йому висунули звинувачення в скоєнні злочину, передбаченого статтею про напад на осіб чи установи, які користуються міжнародним захистом (360 КК РФ), його оголошено в розшук», - сказала офіційний представник СКР Світлана Петренко.

Також у СК Росії зазначили, що раніше порушили кримінальні справи проти інших українських депутатів - Володимира Парасюка, Андрія Лозового; перед російським судом вже постав Микола Рудьковський.

Раніше Слідчий комітет РФ просив суд заарештувати заочно колишнього міністра оборони України Анатолія Гриценка.

Басманний суд Москви обрав Гриценку заочний арешт як запобіжний захід.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS