Новости Украины

Влада позбувається проукраїнських чиновників - політолог Влада позбувається проукраїнських чиновників - політолог Gazeta.ua https://static.gazeta.ua/images/favicon.ico Gazeta.ua https://static2.gazeta.ua/img2/cache/preview/941/941210_w_450.jpg?v=0 https://static2.gazeta.ua/img2/cache/preview/941/941210_w_450.jpg?v=0 Перемовини з Росією про транзит і прямі поставки газу стали запорукою зміни керівництва стратегічних компаній НАК "Нафтогаз" та НЕ
Влада позбувається проукраїнських чиновників - політолог

Перемовини з Росією про транзит і прямі поставки газу стали запорукою зміни керівництва стратегічних компаній НАК 'Нафтогаз' та НЕК 'Укренерго'. Про це Gazeta.ua зазначив політолог Віктор Таран, коментуючи заяву міністра енергетики і захисту навколишнього середовища Олексія Оржеля щодо політичного рішення по зміні керівництва стратегічних компаній

'Україна перед зустріччю в Нормандському форматі здає всі позиції. Є сподівання, що через такі поступки отримає кращі переговорні умови. Відставка спрямована на всіх проукраїнських чиновників. Їх останнім часом звільняють. Паралельно йде наступ на волонтерів, незалежні ЗМІ. Триває комплексна атака', - каже Таран.

Росія звільнила моряків та режисера Олега Сенцова, але невідомо, що попросила взамін, зазаначив експерт.

'Ймовірно, ціною питання стало звільнення проукраїнського менеджменту, який був найуспішнішим у боротьбі з Росією на державному фронті.

Не може бути співпадінням звільнення проукраїнських чиновників', - підкреслив політолог.

Підписання відмови України від компенсації в розмірі $2,8 мільярда за рішенням Стокгольмського арбітражу передбачає кримінальні наслідки.

'Однозначно буде подання в правоохоронні органи за зраду національних інтересів та перевищення повноважень. Далі все встановлюватиме суд і слідство', - резюмував Таран.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS