Новости Украины

Facebook тестує перенесення фото й відео з соцмережі на сервіси Google Facebook тестує перенесення фото й відео з соцмережі на сервіси Google Громадське телебачення https://hromadske.ua/static/favicon-96x96.png Громадське телебачення https://s3.eu-central-1.amazonaws.com/img.hromadske.ua/share/156048/k3oz5ibjo8qu2zd9i https://s3.eu-central-1.amazonaws.com/img.hromadske.ua/share/156048/k3oz5ibjo8qu2zd9i Соцмережа Facebook оголосила про запуск тестової функції, що дозволить користувачам переносити свої відео та фото на сервіси Googl
Facebook тестує перенесення фото й відео з соцмережі на сервіси Google
Соцмережа Facebook оголосила про запуск тестової функції, що дозволить користувачам переносити свої відео та фото на сервіси Google.

Про це йдеться в заяві Стіва Сетерфілда, директора Facebook із питань приватності та публічної політики.

Функція під назвою Data Transfer Project уже доступна користувачам Facebook в Ірландії. У першій половині 2020 року у компанії обіцяють запустити функцію по всьому світу, а також залучити більше сторонніх платформ.

«Ми хочемо створити практичні рішення для перенесення даних, на які люди можуть покладатися і які вони можуть дієво використовувати», — додав директор.

Сетерфілд також закликав інші компанії долучитися до спільного вдосконалення Data Transfer Project.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS