Новости Украины

Українська промисловість впала найбільше за останні 5 років через загальносвітові тренди — Мінекономіки Українська промисловість впала найбільше за останні 5 років через загальносвітові тренди — Мінекономіки Громадське телебачення https://hromadske.ua/static/favicon.svg Громадське телебачення https://s3.eu-central-1.amazonaws.com/img.hromadske.ua/share/155867/k3o4143kkvxgeqwwf https://s3.eu-central-1.amazonaws.com/img.hromadske.ua/share/155867/k3o4143kkvxgeqwwf Падіння українського промислового виробництва у жовтні 2019 року на 5% (у річному вимірі) пояснюється загальносвітовою тенденцією.
Українська промисловість впала найбільше за останні 5 років через зага
Падіння українського промислового виробництва у жовтні 2019 року на 5% (у річному вимірі) пояснюється загальносвітовою тенденцією.

Про це повідомив заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Сергій Ніколайчук.

«У листопаді промисловість впала на 5% у річному вимірі, що стало найгіршим показником після відновлення з кризи 2014-15 років. Але якщо в той період економіка Україна була скоріше винятком, то цього разу вітчизняна промисловість рухається в загальносвітовому тренді», — повідомив Ніколайчук.

За його словами, через посилання зв'язку української економіки з європейською, тренди на зростання та падіння промислового виробництва також почали збігатися.

«Промислова рецесія у світі є насамперед наслідком глобальних торгових війн. І хоча останні десятиліття у світі відбулась деіндустріалізація (через зростання важливості сектору послуг і зростання технологічності промислового випуску), таке падіння в промисловості має потенціал суттєво загальмувати глобальну економіку», — додав заступник міністра економічного розвитку.

За даними міністерства, падіння промислового виробництва спостерігається у ЄС, зокрема, у Німеччині, Румунії та Італії. Водночас промисловість Туреччини навпаки зростає.

Нагадаємо, що за підсумками жовтня 2019 року промислове виробництво в Україні скоротилося на 5% проти жовтня 2018 року.

У вересні індекс промислової продукції показав падіння на 1,1%. У серпні промислове виробництво в Україні скоротилося на 1,4%.

Індекс промислової продукції — показник обсягу промислового виробництва країни, який вимірюється як середньозважена величина з відповідних індивідуальних індексів по кожному товару.

Розрахунок базується на даних щодо динаміки виробництва видів продукції за постійним набором товарів-представників і структурі валової доданої вартості за видами промислової діяльності за базисний рік.

Нагадаємо, що у 2018 році промислове виробництво в Україні зросло на 1,1%.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

1
Phorchun 09:31 02.12.2019 0
майдаун конечно не причем.

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS