Новости Украины

Верховна Рада посилила кримінальну відповідальність за фальсифікацію ліків Верховна Рада посилила кримінальну відповідальність за фальсифікацію ліків DW Украина http://www.dw.com/favicon.png DW Украина Верховна Рада ухвалила законопроєкт, який посилює кримінальну відповідальність за фальсифікацію ліків. Він передбачає збільшення т
Верховна Рада ухвалила законопроєкт, який посилює кримінальну відповідальність за фальсифікацію ліків. Він передбачає збільшення термінів ув'язнення за вчинення порушення.

Верховна Рада України у вівторок, 12 листопада, ухвалила в другому читанні та в цілому за законопроєкт 'Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо відповідальності за фальсифікацію лікарських засобів або обіг фальсифікованих лікарських засобів'. За це рішення проголосували 363 народних депутатів, передає агенція 'Інтерфакс-Україна'.

Законопроєкт передбачає внесення до Кримінального кодексу змін щодо додаткових кваліфікуючих ознак і підвищення відповідальності за фальсифікацію лікарських засобів або обіг фальсифікованих лікарських засобів. Тепер за виготовлення, придбання, перевезення, пересилання, зберігання з метою збуту або збут завідомо фальсифікованих лікарських засобів передбачено покарання у вигляді позбавлення волі терміном від п'яти до восьми років. Раніше за аналогічний злочин правопорушників карали ув'язненням терміном від трьох до п'яти років за ґратами.

За повторний такий злочин передбачається покарання терміном від восьми до десяти років - замість п'яти-восьми років у попередній редакції статті Кримінального кодексу. Якщо продаж фальсифікованих або прострочених лікарських засобів призвів до смерті людини або тяжких наслідків, то замість восьми-десяти років у в'язниці або довічного ув'язнення з конфіскацією майна, порушники будуть покарані у вигляді 10-15 років позбавлення волі або довічного терміну з конфіскацією майна.

Дивитись відео 01:27

В Україні відтепер платна медицина? (02.04.2019)

Дивитись відео 04:49

Медичний канабіс: чи варто легалізувати? (14.06.2019)

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS