Новости Украины

У тележурналістки Алли Мазур виявили ракову пухлину - новини Еспресо TV | Україна У тележурналістки Алли Мазур виявили ракову пухлину - новини Еспресо TV | Україна Еспресо https://static.espreso.tv/im/icon.png Еспресо https://static.espreso.tv/uploads/article/2690161/images/im610x343-azur.jpg https://static.espreso.tv/uploads/article/2690161/images/im610x343-azur.jpg У відомої телеведучої знайшли онкологічне захворювання Про це вона написала у своєму Facebook. "У мене виявили злоякісну пухлин
У тележурналістки Алли Мазур виявили ракову пухлину - новини Еспресо T
У відомої телеведучої знайшли онкологічне захворювання

Про це вона написала у своєму Facebook.

'У мене виявили злоякісну пухлину. Вони, виявляється, є безсимптомні. І я - починаю боротися. Вдячна собі, що таки знайшла час для огляду. Вдячна українським лікарям, які вчасно відправили на біопсію: виконавши міжнародний протокол. Вдячна за допомогу моїй родині, моїм друзям, моїм колегам з ТСН, готовим підставити плече у важку хвилину. Сподіваюсь на делікатність колег з інших видань', - написала Мазур.

Вона закликала змінити ставлення до онкохвороб.

'Ми мусимо змінити ставлення до онкохвороб у суспільстві. Навчитися говорити про них - відкрито і спокійно. І з рівня трагедії - переводити на рівень проблеми. Яку - можна вирішити. Бо це, звісно, не нежить. Але давно не вирок. Медицина навчилася справлятися з цим - в багатьох випадках. Головне - виявити вчасно', - йдеться у дописі.

Також вона звернулась до жінок з проханням проходити огляди.

'Розказую, щоб надихнути кожну українську жінку - особливо після 45-ти - проходити профілактичний огляд хоча б раз в рік. І зробити це - невідкладно. Ставитись до себе уважно. Знаходити час - і перевірятись. Бажано - кількома способами. І навіть в кількох установах. Тоді шанси на здорове життя значно зростають', - додала Мазур.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS