Новости Украины

Голова управління СБУ у Полтавській області анонсував боротьбу із корупцією та рейдерством Голова управління СБУ у Полтавській області анонсував боротьбу із корупцією та рейдерством Полтавщина https://poltava.to/favicon.ico Полтавщина https://i1.poltava.to/uploads/2019/11/2019-11-12/borzilov-evgen.jpg https://i1.poltava.to/uploads/2019/11/2019-11-12/borzilov-evgen.jpg Новопризначений голова обласної СБУ Євген Борзілов висловився, що разом із новопризначеним головою ОДА наведе лад на Полтавщині П
Голова управління СБУ у Полтавській області анонсував боротьбу із кору

Новопризначений голова обласної СБУ Євген Борзілов висловився, що разом із новопризначеним головою ОДА наведе лад на Полтавщині

Під час представлення нового голови Полтавської ОДА Олега Синєгубова перший заступник голови Офісу Президента Сергій Трофімов привітав із призначенням і нового голову обласного управління СБУ Євгена Борзілова.

Останній підвівся, прийняв оплески та коротко заявив:

— Насамперед хочу сказати, що президент поставив чіткі завдання щодо безпеки держави, протидії корупційним проявам, рейдерству тощо. Вважаю, що разом із новим очільником ОДА наведемо порядок та лад в регіоні.

З відкритих джерел відомо, що Євген Вікторович Борзілов у 2014 році обіймав посаду заступника начальника Управління Департаменту контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки СБУ.

Євген Борзілов прописаний у Полтаві. Його дружина Наталія працює головним спеціалістом у Департаменті забезпечення роботи Міністерства аграрної політики і живе у службовій квартирі.

До цього призначення управління СБУ 4 роки очолював Юрій Рахівський.

Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS