Новости Украины

На Житомирщині жахливо загинула пенсіонерка, на якій спалахнув одяг На Житомирщині жахливо загинула пенсіонерка, на якій спалахнув одяг Магнолія-ТВ http://magnolia-tv.com/sites/default/files/favicon.ico Магнолія-ТВ http://magnolia-tv.com/sites/default/files/news/2019-11/IMG-8a2e48447f8c1ab097bb54683de13952-V%20%281%29.jpg http://magnolia-tv.com/sites/default/files/news/2019-11/IMG-8a2e48447f8c1ab097bb54683de13952-V%20%281%29.jpg Жахливий інцидент під час пожежі стався у смт. Чоповичі Малинського району. Свідками пожежі стали сусіди, на очах у яких з літньо
На Житомирщині жахливо загинула пенсіонерка, на якій спалахнув одяг

Жахливий інцидент під час пожежі стався у смт. Чоповичі Малинського району.

Свідками пожежі стали сусіди, на очах у яких з літньої кухні вибігла охоплена вогнем 92-річна господиня – на ній зайнялося волосся, руки, обличчя. Селяни самотужки збили на жінці полум’я. Однак через кілька хвилин вона перестала подавати ознаки життя.

Побоюючись, що газовий балон може вибухнути, очевидці не ризикнули гасити пожежу. По прибуттю рятувальників все приміщення дерев’яної літньої кухні площею 12 кв.м. зсередини було повністю охоплено вогнем. Вони охолодили і винесли назовні газовий балон та невдовзі ліквідували пожежу.

За попередньою інформацією, до загоряння могло призвести необережне поводження власниці з вогнем. Припускають, що бабуся намагалася розтопити плиту на твердому паливі, використовуючи для розпалу легкозаймисті речовини. Усі обставини надзвичайної події встановлюються.

За матеріалами прес-служби ДСНС у Житомирській області

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS