Новости Украины

Прокуратура вимагатиме тримати під вартою підозрюваних у заволодінні 1,2 млрд грн кредиту Нацбанку Прокуратура вимагатиме тримати під вартою підозрюваних у заволодінні 1,2 млрд грн кредиту Нацбанку Громадське телебачення https://hromadske.ua/static/favicon-96x96.png Громадське телебачення https://s3.eu-central-1.amazonaws.com/img.hromadske.ua/share/152798/k2vujfsl5r265gai4 https://s3.eu-central-1.amazonaws.com/img.hromadske.ua/share/152798/k2vujfsl5r265gai4 Спеціалізована антикорупційна прокуратура вимагатиме від суду взяти під варту з можливістю застави від 2,5 мільйонів до 30 мільйон
Прокуратура вимагатиме тримати під вартою підозрюваних у заволодінні 1
Спеціалізована антикорупційна прокуратура вимагатиме від суду взяти під варту з можливістю застави від 2,5 мільйонів до 30 мільйонів гривень 8 осіб за підозрою у заволодінні 1,2 мільярда гривень кредиту Нацбанку, виданому приватному акціонерному товариству «ВіЕйБі Банк».

Про це передає пресслужба САП.

Також повідомили, що 8 колишнім та чинним службовцям Нацбанку, ПАТ «ВіЕйБі Банк» та приватних компаній, пов’язаних із кінцевими бенефіціарами «ВіЕйБі Банку» вже повідомили про підозру.

Серед підозрюваних — колишній перший заступник голови НБУ, ексдиректор Генерального департаменту банківського нагляду, колишній виконувач обов’язків начальника управління Нацбанку України по Києву та Київській області, а також голова спостережної ради, заступник голови правління ПАТ «ВіЕйБі Банк» та троє посадових осіб приватних компаній, пов’язаних з бенефіціарними власниками ПАТ «ВіЕйБі Банк».

Підозрюваним інкримінують привласнення, розтрату майна чи заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем — ч. 5 статті 191 Кримінального кодексу. У разі доведення вини їм загрожує позбавлення волі до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю до 3 років та з конфіскацією майна.

Раніше у Нацбанку повідомили, що жодних посадовців з їхнього відомства не затримали за підозрою у заволодінні 1,2 мільярда гривень кредиту Нацбанку, виданому приватному акціонерному товариству «ВіЕйБі Банк».

Нагадаємо, Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура повідомляли, що затримали увечері 11 листопада 7 осіб за підозрою у заволодінні 1,2 мільярда гривень кредиту Нацбанку, виданому приватному акціонерному товариству «ВіЕйБі Банк».

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS