Новости Украины

У НБУ повідомили, що жодних посадовців банку не затримали у справі щодо VAB Банку У НБУ повідомили, що жодних посадовців банку не затримали у справі щодо VAB Банку Громадське телебачення https://hromadske.ua/static/favicon-96x96.png Громадське телебачення https://s3.eu-central-1.amazonaws.com/img.hromadske.ua/share/152787/k2vrmtqdtrd3da2zv https://s3.eu-central-1.amazonaws.com/img.hromadske.ua/share/152787/k2vrmtqdtrd3da2zv У Національному банку повідомили, що жодних посадовців з їхнього відомства не затримали за підозрою у заволодінні 1,2 мільярда гри
У НБУ повідомили, що жодних посадовців банку не затримали у справі щод
У Національному банку повідомили, що жодних посадовців з їхнього відомства не затримали за підозрою у заволодінні 1,2 мільярда гривень кредиту Нацбанку, виданому приватному акціонерному товариству «ВіЕйБі Банк».

Про це повідомляє пресслужба НБУ.

«Жоден з членів Правління та директорів департаментів Національного банку не був затриманий під час здійснюваних антикорупційними органами слідчих дій щодо обставин видачі стабілізаційного кредиту у 2014 році ПАТ «ВіЕйБі Банк», — пояснили у відомстві.

У пресслужбі повідомили, що через цю справу глава Нацбанку Яків Смолій перервав службове закордонне відрядження та повертається до України.

Також у Нацбанку обурені врученням підозри колишньому першому заступнику НБУ Олександру Писаруку.

Писарук у 2014-2015 роках був першим заступником голови Нацбанку Валерії Гонтаревої.

Нагадаємо, Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура затримали увечері 11 листопада 7 осіб за підозрою у заволодінні 1,2 мільярда гривень кредиту Нацбанку, виданому приватному акціонерному товариству «ВіЕйБі Банк».

У відомстві пояснили, що йдеться про колишніх та чинних посадовців Національного банку України, ПАТ «ВіЕйБі Банк» та приватних компаній, пов’язаних із кінцевими бенефіціарами «ВіЕйБі Банку».

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS