Міський голова Чернігова Владислав Атрошенко підписав розпорядження про скликання 47-ї позачергової сесії Чернігівської міської ради.

Сесія відбудеться сьогодні, 12 листопада. Початок – об 11:00. В порядку денному – одне питання.

На сесії депутати мають обговорити проєкт звернення Чернігівської міської ради до Володимира Зеленського, голови Верховної ради Дмитра Разумкова та прем’єр-міністра Олексія Гончарука.

Звернутися до них чернігівські депутати мають з заявою про «недопущення погіршення фінансового забезпечення потреб територіальної громади Чернігова».

Запропонований проєкт звернення містить попередження про те, що Чернігів «фактично знаходиться на межі техногенної катастрофи, маючи майже стовідсоткову зношеність інженерно-транспортної інфраструктури».

В тексті вказується на те, що «у місцевої влади мають залишатися хоча б мізерні кошти на проведення аварійних ремонтів, не кажучи вже про необхідність відновлення інфраструктури».

Натомість, зазначається у зверненні, схвалений урядом та поданий для другого читання до Верховної ради проєкт держбюджету на наступний рік зменшує доходи місцевого самоврядування всупереч тому, що протягом останніх років були значно збільшені повноваження та сфери відповідальності громад.