На минулому тижні, у Новгороді-Сіверському поліцейські зупинили автомобіль з чотирма чоловіками. Під час огляду автівки правоохоронці виявили близько ста кілограмів розфасованого у мішки м'яса тварини.

Про це повідомляє Поліція Чернігівської області.

Місцеві ветеринари підтвердили, що вилучене м'ясо, ймовірно, лосине. Тварина ж на момент загибелі вже досягла дворічного віку. Окрім мішків з м’ясом, поліція виявила в автомобілі чотири зареєстровані мисливські рушниці з набоями, сокири та ножі, два рюкзаки з рештками м’яса і кістками. Все це правоохоронці вилучили, а УАЗ браконьєрів доставили до Новгород-Сіверського відділу поліції.

Поліція відкрила кримінальне провадження за ч. 1 ст. 248 ККУ (незаконне полювання), що карається штрафом або обмеженням волі на строк до трьох років з конфіскацією знарядь і засобів полювання та всього добутого.

Таке ж кримінальне провадження відкрили через інформацію про ще одного вбитого лося. Цього разу тушу тварини вагою близько 400 кг виявили у лісі на Бахмаччині.

Нагадаємо, що до цього, у Борзнянському лісгоспі також вбили одного лося, в той час як ще один встиг втекти. Вбивць цих тварин знайти поки не вдалося.