Новости Украины

Питання екстрадиції українця Мазура в Росію вирішуватиме польська сторона – консул Питання екстрадиції українця Мазура в Росію вирішуватиме польська сторона – консул Слово і Діло https://www.slovoidilo.ua/favicon.ico Слово і Діло https://media.slovoidilo.ua/media/publications/10/98735/98735-1_large.jpg https://media.slovoidilo.ua/media/publications/10/98735/98735-1_large.jpg Питання екстрадиції українця Ігоря Мазура до РФ вирішуватиме польська сторона. Про це повідомив консул України в Любліні Юрій К
Питання екстрадиції українця Мазура в Росію вирішуватиме польська стор
Питання екстрадиції українця Ігоря Мазура до РФ вирішуватиме польська сторона. Про це повідомив консул України в Любліні Юрій Кучерявий в коментарі РБК-Україна.

Питання екстрадиції українця Ігоря Мазура до РФ вирішуватиме польська сторона.

Про це повідомив консул України в Любліні Юрій Кучерявий в коментарі РБК-Україна.

За його даними, Мазур приїхав до Польщі на запрошення знайомих.

Також, відповідаючи на питання про те, чи є така можливість, щоб українця Мазура не екстрадувати до Росії, він зазначив, що це буде вирішувати польська сторона.

«Це питання розглядатиме польська сторона. Це буде розглядати суд. Суд має схвалити рішення, чи видавати його Російській Федерації, або його не видавати», - повідомив Кучерявий.

Нагадаємо, сьогодні в Польщі на запит Російської Федерації був затриманий український активіст Ігор Мазур. Зараз він знаходиться на пункті пропуску Дорогуськ у прикордонному підрозділі.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS