Новости Украины

Японський боксер провів 10 раундів з двома лицьовими переломами та виграв бій - Спорт 24 Японський боксер провів 10 раундів з двома лицьовими переломами та виграв бій - Спорт 24 24TV https://24tv.ua/favicon-32x32.png 24TV https://24tv.ua/resources/photos/news/201911/1231842.jpg?1573322541000 https://24tv.ua/resources/photos/news/201911/1231842.jpg?1573322541000 Чемпіон світу за версіями WBA та IBF у найлегшій вазі Наоя Іноуе отримав в останньому поєдинку два лицьових переломи. Боксер прові
Японський боксер провів 10 раундів з двома лицьовими переломами та виг

Чемпіон світу за версіями WBA та IBF у найлегшій вазі Наоя Іноуе отримав в останньому поєдинку два лицьових переломи. Боксер провів 10 раундів з травмою.

Японський боксер отримав травму в поєдинку проти Ноніто Донера в другому раунді, повідомляє Fightnews.com.

Від пропущеного лівого бокового удару у нього утворилися переломи правої очниці й носа. Через це ніс боксера кровоточив весь поєдинок.

Сам японець повідомив, що операція йому не знадобиться. 'Лікар сказав, що операція не потрібна, але через місяць потрібно пройти ще одне обстеження. А після нього я вже визначуся з графіком тренувань', – сказав Іноуе.

Наоя Іноуе після поєдинку / Фото: fightnews.com

Наоя Іноуе зумів виграти поєдинок проти філіппінця Ноніто Донера. Це був фінал Всесвітньої боксерської суперсерії (WBSS).

Окрім перемоги в Кубку Мухаммеда Алі японець зумів об'єднати два чемпіонські титули.