Новости Украины

Яка зарплата у міністра Дубілета і чому в нього немає власних житла та авто Яка зарплата у міністра Дубілета і чому в нього немає власних житла та авто 24TV https://24tv.ua/favicon-32x32.png 24TV https://24tv.ua/resources/photos/news/201911/1231666.jpg?1573292652000 https://24tv.ua/resources/photos/news/201911/1231666.jpg?1573292652000 Зарплата міністра Кабінету Міністрів Дмитра Дубілета з усіма надбавками становить близько 30 тисяч гривень на місяць. Але він план
Яка зарплата у міністра Дубілета і чому в нього немає власних житла та

Зарплата міністра Кабінету Міністрів Дмитра Дубілета з усіма надбавками становить близько 30 тисяч гривень на місяць. Але він планує відмовитися від неї.

'Я зараз розглядаю, яким чином правильно від неї відмовитися, щоб це нормально виглядало. Тому що я вважаю, що держава має платити тим, кому це справді потрібно', – розповів Дубілет в інтерв’ю 24 каналу.

Читайте також: Міністр Дубілет просить державної охорони: причини та деталі

Міністр уточнив, що планує жити на гроші, зароблені завдяки Monobank, творцем якого він є.

'Завдяки Monobank є певна 'подушка', завдяки якій можна не хвилюватися поки що за гроші', – пояснив Дубілет.

Міністр при цьому не має власного автомобіля та живе в орендованій квартирі.

В мене така філософія, що необов’язково мати якісь речі, щоб ними користуватися. Це досить поширена думка про те, що ми живемо в sharing economy – коли ти можеш ділити якісь речі з іншими людьми, орендувати квартиру, користуватися Uklon або Uber і так далі. Зараз саме фактор володіння набагато менш важливий, ніж у 20-му столітті,
– пояснив Дубілет.

Він додав, що має водійські права, проте не дуже любить керувати автомобілем. Міністрові більше до вподоби таксі, бо йому цікавіше сидіти позаду та читати щось.

Дізнайтеся, яку зарплату отримали Зеленський і Богдан за жовтень

Що відомо про Monobank? Український інтернет-банк, створений у 2017 році. Розробник банку – компанія Fintech Band, засновниками якої є колишні працівники 'Приватбанку' Олександр та Дмитро Дубілети та інші. Банк не має відділень, майже всі послуги надаються за допомогою мобільного додатку.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS