Новости Украины

Опитування показало лідера рейтингу виборів президента Польщі Опитування показало лідера рейтингу виборів президента Польщі Слово і Діло https://www.slovoidilo.ua/favicon.ico Слово і Діло https://media.slovoidilo.ua/media/publications/10/98705/98705-1_large.jpg https://media.slovoidilo.ua/media/publications/10/98705/98705-1_large.jpg Результати останнього соціологічного опитування вказують, що чинний лідер Польщі Анджей Дуда в другому турі президентських вибор
Опитування показало лідера рейтингу виборів президента Польщі
Чинний лідер Польщі Анджей Дуда в другому турі президентських виборів переміг би будь-кого з кандидатів.

Результати останнього соціологічного опитування вказують, що чинний лідер Польщі Анджей Дуда в другому турі президентських виборів переміг би будь-кого з провідних опозиційних кандидатів.

Про це повідомляє RMF24.

Опитування Pollster для Super Express показує, що Дуда перемагає і Малгожату Кідаву-Блонську, і Владислава Косиняка-Камиша, і Роберта Бедроня. Однак важливо те, що в будь-якому випадку відсоток невизначених людей залишається високим.

Якби Дуда і Малгожата Кідава-Блонська зустрілися в другому турі президентських перегонів, чинний президент міг би отримати 45 відсотків голосів, а політик Громадянської коаліції - 37 відсотків. У той же час 18 відсотків респондентів сказали, що не знають, за кого б голосували в такій ситуації.

На такий самий рівень підтримки - 45 відсотків опитаних - Дуда може розраховувати в прямому протистоянні з лідером PSL Владиславом Косиняком-Камишем. Однак у цій ситуації 34 відсотки респондентів декларують свій голос за останнього. Відсоток тих, хто не визначився, дуже високий: до 21 відсотка.

З іншого боку, Дуда отримує найвищу підтримку в прямій сутичці з Робертом Бедронєм, які представляють лівих: якби політики зустрілися в другому турі президентських виборів, 48 відсотків респондентів опитування проголосували б за нинішнього лідера держави, а 33 відсотки - за лідера Весни. Відсоток респондентів, які не знають, якого політичного діяча підтримали б у такому випадку, становить 19 відсотків.

13 жовтня в Польщі проходили вибори в парламент. Перемогу здобула партія Право і справедливість Ярослава Качинського.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS