Новости Украины

У Дніпрі юнака засуджено за вбивство дорослого і дитини та поранення вагітної жінки У Дніпрі юнака засуджено за вбивство дорослого і дитини та поранення вагітної жінки Магнолія-ТВ http://magnolia-tv.com/sites/default/files/favicon.ico Магнолія-ТВ http://magnolia-tv.com/sites/default/files/news/2019-11/245242.jpeg http://magnolia-tv.com/sites/default/files/news/2019-11/245242.jpeg Вироком Амур-Нижньодніпровського районного суду м. Дніпра 18-річного молодика визнано винним в умисному вбивстві та замаху на умис
У Дніпрі юнака засуджено за вбивство дорослого і дитини та поранення в

Вироком Амур-Нижньодніпровського районного суду м. Дніпра 18-річного молодика визнано винним в умисному вбивстві та замаху на умисне вбивство.

Так, в ніч з 10 на 11 березня 2018 року юнак у стані алкогольного сп’яніння прийшов у будинок своїх сусідів та ножем, який мав при собі, вбив господаря будинку – 29-річного чоловіка та чотирирічну дитину, а також спричинив ножові поранення вагітній жінці.

Суд погодився з позицією сторони обвинувачення, яке підтримувалось прокуратурою Дніпропетровської області, та призначив йому покарання у вигляді довічного позбавлення волі.

За матеріалами прес-служби прокуратури Дніпропетровської області

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS