Новости Украины

Чергова провокація: бойовики погрожують ввести 'внутрішні війська' у райони розведення сил Чергова провокація: бойовики погрожують ввести 'внутрішні війська' у райони розведення сил 24TV https://24tv.ua/favicon-32x32.png 24TV https://24tv.ua/resources/photos/news/201911/1231052.jpg?1573195424000 https://24tv.ua/resources/photos/news/201911/1231052.jpg?1573195424000 Ватажки проросійських бойовиків Денис Пушилін та Леонід Пасічник одночасно заявили, що мають намір ввести загони 'МВС'
Чергова провокація: бойовики погрожують ввести 'внутрішні війська

Ватажки проросійських бойовиків Денис Пушилін та Леонід Пасічник одночасно заявили, що мають намір ввести загони 'МВС' та 'міністерства державної охорони' псевдореспублік у райони розведення військ.
Про це вони заявили, висловлюючи невдоволення, що у підконтрольних українській владі містах, де відбудеться розведення, залишиться українська поліція.

Пасічник, зокрема, заявив, що підрозділи Нацполіції та Нацгвардії України у Золотому 'зроблять неможливими розведення сил на інших ділянках', повідомляє видання 'ТАСС'.

У такий спосіб ватажок луганських бойовиків відреагував на заяву повіреного у справах США Вільяма Тейлора про те, що після розведення сил у ці райони зможуть увійти поліція та Національна гвардія.
Україна офіційно говорила про діяльність правоохоронців лише у населених пунктах, поблизу яких відбувається розведення, але не в районі самого розведення.

Уточню, що в разі якщо описаний містером Тейлором сценарій буде реалізований українською владою, розведення на нових ділянках буде неможливим. У демілітаризовану зону, в свою чергу, будуть симетрично введені підрозділи 'міністерства держбезпеки' і 'МВС ЛНР',
– заявив Леонід Пасічник.

З аналогічною заявою майже одночасно виступив і ватажок донецьких бойовиків Денис Пушилін. Він так само пригрозив ввести у демілітаризовані зони 'внутрішні сили' недореспубліки.

'Такий непрофесійний, недбалий підхід американського представника у цьому питанні неприпустимий, оскільки може ввести в оману кого-небудь з українських чиновників. На жаль, ми знову віч-на-віч зіткнулися з суперечливим і збоченим тлумаченням домовленостей з боку Заходу', – заявив ватажок донецьких бойовиків.

Де вже відбулося розведення військ на Донбасі?

Розведення сил і засобів уже відбулося на двох ділянках – №1 в районі Станиці Луганської та №2 в районі Золотого. Обидві ділянки розташовані у Луганській області.

Українська сторона раніше заявляла готовність приступити до розведення сил на ділянці Богданівка – Петрівське за умови відсутності обстрілів протягом 7 діб.

Донбас, розведення сил, карта
Карта розведення сил на Донбасі / інфографіка 24 каналу

 
Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS