Новости Украины

Головою Держкіно хоче стати генпродюсерка ОМКФ Головою Держкіно хоче стати генпродюсерка ОМКФ depo.ua https://www.depo.ua/favicon.ico depo.ua https:www.depo.ua/uploads/70328/conversions/6bc296b385a2a64ea29d7ae631b649a8-wide-big.jpg https:www.depo.ua/uploads/70328/conversions/6bc296b385a2a64ea29d7ae631b649a8-wide-big.jpg Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланнями на НАЗК. Так, на посаду голови Держкіно України претендують генеральна продюсерка
Головою Держкіно хоче стати генпродюсерка ОМКФ
Головою Держкіно хоче стати генпродюсерк…

Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланнями на НАЗК.

Так, на посаду голови Держкіно України претендують генеральна продюсерка Одеського міжнародного кінофестивалю Юлія Сінькевич, актор серіалів 'Свати' та 'Слуга народу', сценарист 'Слуга народу', режисер російського серіалу 'Моя прекрасная няня' Олексій Кірющенко, продюсер, власник ТОВ 'Дія фільм' Олексій Пантелєєв та генеральна продюсерка телеканалу 'Сонце' Христина Хлапоніна.

Нагадаємо, екскерівник Держкіно Пилип Іллєнко написав заяву про звільнення за власним бажанням. 4 жовтня Кабінет Міністрів України оголосив конкурс на посаду голови Державного агентства України з питань кіно. До посадових обов’язків голови Держкіно входитиме: здійснення повноважень керівника державної служби Держкіно; реалізація державної політики у сфері кінематографії; здійснення інших повноважень, визначених законом. Посадовий оклад становить 24 000 гривень, а також надбавки, доплати та премії.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS