Новости Украины

У Греції посилили правила надання притулку У Греції посилили правила надання притулку depo.ua https://www.depo.ua/favicon.ico depo.ua https:www.depo.ua/img/og/depo-ua-uk.jpg https:www.depo.ua/img/og/depo-ua-uk.jpg Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на Ekathimerini. Так, уряд країни запевняє, що закон спрямований на послаблення тиску на
У Греції посилили правила надання притулку

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на Ekathimerini.

Так, уряд країни запевняє, що закон спрямований на послаблення тиску на Егейські острови шляхом прискорення процедур надання притулку та повернення до Туреччини мігрантів, які не мають права на міжнародний захист.

Зазначається також, що новий закон містить скасування деяких варіантів апеляції та сприяння депортації шукачів притулку, які отримали відмову.

Водночас критики закону стурбовані тим, що він дозволяє передбачити більш тривалий термін ув'язнення, що дозволить органам утримувати осіб, які шукають притулку, на 18 місяців, а не на три місяці. Отже випадки неповнолітніх без супроводу та інших вразливих осіб, які шукають притулку, будуть підлягати прискореним процедурам.

Окрім того, посттравматичний стресовий розлад більше не кваліфікує заявника в статусі 'вразливого'.

Міжнародні організації, включаючи Управління ООН у справах біженців, попереджають, що це зменшить гарантії для людей, які шукають міжнародного захисту.

Нагадаємо, в лютому Рада Європи розкритикувала Грецію через жахливі умови у таборах для мігрантів.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS