Новости Украины

У Лисичанську працівники скандального водоканалу п'ять місяців не отримують зарплату У Лисичанську працівники скандального водоканалу п'ять місяців не отримують зарплату depo.ua https://www.depo.ua/favicon.ico depo.ua https:dn.depo.ua/img/og/depo-ua-uk.jpg https:dn.depo.ua/img/og/depo-ua-uk.jpg Про це на своїй сторінці у соцмережі написав представник омбудсмена в Донецькій і Луганській областях Павло Лисянський, передає De
У Лисичанську працівники скандального водоканалу п'ять місяців не отри

Про це на своїй сторінці у соцмережі написав представник омбудсмена в Донецькій і Луганській областях Павло Лисянський, передає Depo.Донбас.

Він провів робочу зустріч з представниками трудового колективу КП 'Лісічанскводоканал'.

'Уже п'ять місяців трудовий колектив підприємства не отримує заробітну плату, заборгованість по заробітній платі складає 15 000 000 грн. На даний момент на підприємстві працює близько 400 осіб, за останній час 15% від чисельності підприємства звільнилися у зв'язку з невиплатою заробітної плати', - написав Лисянський.

Він зазначив, що домовився з членами трудового колективу про алгоритм дій спрямованих на захист їх прав, а також залученню до адвокації їх прав, партнерів офісу омбудсмана України з числа правозахисних організацій регіону.

Нагадаємо, керівник Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай каже, що знайшов для Лисичанська підприємство, податки якого погасять місячний борг водоканалу.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS