Новости Украины

'Укрзалізниця' скоротить половину адмінперсоналу 'Укрзалізниця' скоротить половину адмінперсоналу depo.ua https://www.depo.ua/favicon.ico depo.ua https:www.depo.ua/img/og/depo-ua-uk.jpg https:www.depo.ua/img/og/depo-ua-uk.jpg Про це заявив член правління Укрзалізниці Желько Марчек, передає Depo.ua з посиланням на прес-службу відомства. Водночас у компан
'Укрзалізниця' скоротить половину адмінперсоналу

Про це заявив член правління Укрзалізниці Желько Марчек, передає Depo.ua з посиланням на прес-службу відомства.

Водночас у компанії спростовують інформацію про те, що 'Укрзалізниця' планує скоротити 120 тисяч робочих місць. Так, у компанії зазначають, що кількість виробничих посад навпаки зросте.

'Укрзалізниця' платить зарплату дроворубам, лісничим та танцюристам. На балансі компанії – сотні підприємств, непов'язаних із залізничними перевезеннями. Ця радянська спадщина змушує нас сплачувати комунальні послуги й податок на землю. У той час, коли з 200 об'єктів соціальної сфери прибутковими є лише 10. Отже, активів, які не стосуються колій, рухомого складу та засобів зв'язку нам доведеться позбутися', – повідомив Марчек.

В 'Укрзалізниці' сподіваються, що після проведення оптимізації персоналу та продажу зайвих активів зарплати тих працівників, що залишаться працювати в 'Укрзалізниці', мають зрости.

Нагадаємо, 22 жовтня стало відомо, що в 'Укрзалізниці' звільнили левову частку керівного складу.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS