Новости Украины

На 'нормандській зустрічі' можуть обговорити газовий контракт України та Росії На 'нормандській зустрічі' можуть обговорити газовий контракт України та Росії depo.ua https://www.depo.ua/favicon.ico depo.ua https:www.depo.ua/img/og/depo-ua-uk.jpg https:www.depo.ua/img/og/depo-ua-uk.jpg Про це на прес-конференції заявив міністр закордонних справ України Вадим Пристайко. інформує Depo.ua. "І Меркель, і Макрон предс
На 'нормандській зустрічі' можуть обговорити газовий контракт України

Про це на прес-конференції заявив міністр закордонних справ України Вадим Пристайко. інформує Depo.ua.

'І Меркель, і Макрон представляють Європейський Союз. Оминути це питання неможливо, але це не є основою для відновлення миру в Україні. Це є важлива для України частина переговорів, тому що десятирічний контракт закінчується, і є можливість зустрітися. Безумовно, лідери не можуть таку можливість не використати. Але ще раз – вона не лежить в основі досягнення миру в рамках 'Мінська' – це окреме важливе цікаве фінансове питання для нас, але не є питанням відновлення миру на Донбасі', – заявив Пристайко.

Нагадаємо, 28 жовтня у Брюсселі пройшли тристоронні переговори Україна-Росія-ЄС щодо транзиту газу, які не увінчалися успіхом.

29 жовтня Національна акціонерна компанія 'Нафтогаз України' заявила, що готує позов проти російської компанії 'Газпром'.

Читайте також: Без шансів для Європи: Чим завершились газові баталії України та Росії в Брюсселі.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS