Новости Украины

Цьогоріч Чорнобиль відвідали понад 100 тисяч туристів Цьогоріч Чорнобиль відвідали понад 100 тисяч туристів depo.ua https://www.depo.ua/favicon.ico depo.ua https:www.depo.ua/img/og/depo-ua-uk.jpg https:www.depo.ua/img/og/depo-ua-uk.jpg Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на пресслужбу Державного агентства України з управління зоною відчуження. Зазначається, що
Цьогоріч Чорнобиль відвідали понад 100 тисяч туристів

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на пресслужбу Державного агентства України з управління зоною відчуження.

Зазначається, що фактори, які вплинули на збільшення потоку туристів – спрощення процедури оформлення перепустки, а саме запровадження електронної перепустки, створення додаткової інфраструктури та підвищений інтерес до ЧАЕС після виходу серіалу 'Чорнобиль'.

'Найбільше відвідувачів з інших країн – майже 80%. Країни-рекордсмени: Велика Британія – 15738, Польща – 9378, Німеччина – 7826, США – 5580, Чехія – 4063 туриста. Із України загалом зону відвідали 22468 осіб', – йдеться у повідомленні.

Відомо також, що за останні місяці відкрили нові маршрути, зокрема водні й повітряні, встановили інформаційні стенди на двох мовах, збільшили кількість гідів.

Нагадаємо, 28 жовтня стало відомо, що у Чорнобильській зоні з'явиться ботсад з магноліями та кримською сосною.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS