Новости Украины

У жовтні Україна втратила 9 бійців ЗСУ: Більшість загинули від снайперської кулі У жовтні Україна втратила 9 бійців ЗСУ: Більшість загинули від снайперської кулі depo.ua https://www.depo.ua/favicon.ico depo.ua https:www.depo.ua/uploads/70327/conversions/8cee5b151f1c5a50e46838df8d102e1b-wide-big.jpg https:www.depo.ua/uploads/70327/conversions/8cee5b151f1c5a50e46838df8d102e1b-wide-big.jpg Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на Новинарню. Зазначається, що наймолодшому було 22, найстаршому – 41 рік. "За офі
У жовтні Україна втратила 9 бійців ЗСУ: Більшість загинули від снайпер
У жовтні Україна втратила 9 бійців ЗСУ:…

Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на Новинарню.

Зазначається, що наймолодшому було 22, найстаршому – 41 рік.

'За офіційними даними командування, в жовтні бойовики вчинили 658 обстрілів – у середньому більше 21 обстрілу щодоби (у вересні – загалом 525, у серпні – 316, у липні – 432). Найгарячішими в цьому сенсі були дні 3-4 жовтня, коли фіксувалося 41 та 32 обстріли відповідно. І кожна з цих діб принесла з ООС по одній 'похоронці', - йдеться у матеріалі.

Повідомляють, що серед полеглих героїв вісім чоловіків та одна жінка: по одному сержанту й прапорщику, решта – солдати й матроси. Усі – зі Збройних сил.

'Найбільших втрат у жовтні зазнала 36-та бригада морської піхоти ВМС ЗСУ – троє полеглих унаслідок бойових дій. Також три бойові втрати (разом із прикомандированою) – у 28-й механізованій бригаді ЗСУ. По одному загиблому – в 1 отбр, 14-й і 92-й механізованих бригадах', - повідомляє видання.

Один загиблий у жовтні – у Луганській області та на Луганському напрямку (зона відповідальності ОТУ 'Північ'). Решта вісім полягли на Донеччині. Зокрема по двоє – під Мар’їнкою і Красногорівкою.

'Із дев’яти бойових втрат жовтня – одразу шість жертв ворожих снайперів; два воїни загинули від обстрілів, один – від підриву під час проведення інженерної розвідки', - йдеться у матеріалі.

Повідомляється, що за даними ООС і МОУ, у жовтні було зазначали поранень 27 українських армійців.

'Без убитих, поранених і контужених обійшлося 13 діб, зокрема п’ять останніх днів місяця.Однак про якесь затишшя, 'режим тиші' чи припинення вогню говорити не доводиться', - зазначає видання.

Нагадаємо, що підтверджені втрати російських окупаційних військ на Донбасі у жовтні цього року склали 33 бойовики.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация