Новости Украины

Партія Brexit пропонує Джонсону альянс, але закликає відмовитись від угоди з ЄС Партія Brexit пропонує Джонсону альянс, але закликає відмовитись від угоди з ЄС depo.ua https://www.depo.ua/favicon.ico depo.ua https:www.depo.ua/img/og/depo-ua-uk.jpg https:www.depo.ua/img/og/depo-ua-uk.jpg Про це пише Sky News, повідомляє Depo.ua з посиланням на "Європейську правду". Фарадж розкритикував Джонсона за "спробу продати с
Партія Brexit пропонує Джонсону альянс, але закликає відмовитись від у

Про це пише Sky News, повідомляє Depo.ua з посиланням на 'Європейську правду'.

Фарадж розкритикував Джонсона за 'спробу продати старий мотор' і закликав його відмовитися від нової угоди про Brexit, тому що 'нічого не змінилося – це жахливий договір про капітуляцію Терези Мей'.

Лідер партії Brexit встановив крайній термін в два тижні для того, щоб Джонсон погодився на об'єднання і відмовився від угоди. Якщо ж прем'єр не погодиться, то Фарадж поклявся вести жорстку боротьбу за кожне місце в Англії, Шотландії та Уельсі.

'Я скажу це Борису Джонсону: відмовтесь від угоди, тому що це не Brexit, відкиньте угоду, тому що мине декілька тижнів і люди дізнаються, нащо ви підписалися, їм це не сподобається', – заявив Фарадж.

На його думку, альянс може забезпечити більшість для партій, які підтримують Brexit.

Нагадаємо, Велика Британія і Європейський Союз відклали Brexit до 31 січня 2020 року, щоб британський парламент встиг ратифікувати угоду про вихід.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS