Новости Украины

США відновили патрулювання нафтових родовищ в Сирії США відновили патрулювання нафтових родовищ в Сирії depo.ua https://www.depo.ua/favicon.ico depo.ua https:www.depo.ua/img/og/depo-ua-uk.jpg https:www.depo.ua/img/og/depo-ua-uk.jpg Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на Anadolu. Повідомляється, що американські військовослужбовці 1 листопада провели патрулю
США відновили патрулювання нафтових родовищ в Сирії

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на Anadolu.

Повідомляється, що американські військовослужбовці 1 листопада провели патрулювання 40-кілометрової території в районі нафтових родовищ в Румейлане і Кахтании в шести кілометрах від сирійсько-турецького кордону. Патрулювання здійснювалося на п'яти бронетранспортерах і двох пікапах.

Наголошується, що США доставили на військову базу в Румайлане понад 100 військовослужбовців. Раніше повідомлялося, що 28 жовтня понад 500 американських військових перетнули іраксько-сирійський кордон і повернулися на базу, яка розташована між Тал-Тамром і Тал-Байдар.

Також повідомлялося, що, за словами міністра оборони США Марка Еспера, американські військові готові застосовувати силу при захисті родовищ нафти в Сирії.

Нагадаємо, 23 жовтня Росія вимагала повернути нафтові об'єкти на північному сході Сирії під контроль режиму Башара Асада.

25 жовтня президент США Дональд Трамп хоче відправити на північний схід Сирії 500 американських військових для захисту нафтових родовищ від терористів.

26 жовтня Міністерство оборони Російської Федерації заявило, що американські війська не мають законного права займатися охоронною діяльністю на нафтових родовищах в Сирії.

Попри це, 26 жовтня Пентагон почав перекидати у Сирію бронетехніку для захисту нафтових родовищ.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация