Новости Украины

В Індії оголосили надзвичайний стан через страшенно брудне повітря В Індії оголосили надзвичайний стан через страшенно брудне повітря depo.ua https://www.depo.ua/favicon.ico depo.ua https:www.depo.ua/img/og/depo-ua-uk.jpg https:www.depo.ua/img/og/depo-ua-uk.jpg Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на ВВС. Через сильне забруднення повітря в регіоні на тиждень закрили школи та дитячі садо
В Індії оголосили надзвичайний стан через страшенно брудне повітря

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на ВВС.

Через сильне забруднення повітря в регіоні на тиждень закрили школи та дитячі садочки, заборонили продовжувати будь-яке будівництво, а також запускати феєрверки. 5 мільйонів респіраторних масок видали дітям і їх батькам. Головний міністр Делі Арвінд Кейривал заявив, що Делі перетворили на 'газову камеру', попросив використовувати маски і не виходити на вулицю без особливої потреби.

Згідно з останніми аналізами повітря в Делі, рівень найдрібніших твердих частинок (PM2,5), які проникають глибоко в легені, становить 533 мікрограма на кубічний метр, що в 20 разів перевищує допустимий рівень за мірками Всесвітньої організації охорони здоровʼя.

Однією з головних причин погіршення якості повітря влади називають те, що фермери в сусідніх з Делі штатах Пенджаб і Харʼяна спалюють великі обсяги залишків стебел злаків після збору врожаю. Це посилюється численними феєрверками під час індуїстського фестивалю Дівалі (27 жовтня). Сприяє забрудненню повітря і будівельна пил, викиди заводів і автомобілів.

Нагадаємо, у світі від забруднення повітря щороку помирає 7 млн людей.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация